Загострення конфлікту у Нагірному Карабаху буде обговорювати Рада безпеки ООН

Чергове перемир’я між Вірменією та Азербайджаном не протрималось і доби. В регіоні поновились бойові дії.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Загострення конфлікту у Нагірному Карабаху сьогодні за зачиненими дверима буде обговорювати Рада безпеки ООН. У Міноборони Азербайджану заявили: Вірменія обстрілює Агдамський район, що межує з  Нагірним Карабахом, і вони почали наступ у відповідь на цю атаку. Натомість у Єревані стверджують: вогонь відкривають азербайджанські військові і звинувачують противників, що вони не дозволяють забирати поранених. Міноборони Азербайджану поширило відео з міст, які взяли під контроль їхні військові. Йдеться про 13 населених пунктів. Карабаський конфлікт загострився наприкінці вересня. Влада Вірменії вже заявляє про готовність визнати незалежність Нагірного Карабаху

“Якщо буде зрозуміло, що Азербайджан за підтримки Туреччини в жодному разі не буде йти шляхом переговорів, тоді, звичайно, Вірменія визнає незалежність Карабаху. Тоді ця війна може перерости зовсім в іншу війну. Приблизно таку, як у Сирії”, – заявив Армен Саркісян, президент Вірменії.

“Ми чекали підтримки від міжнародних партнерів. Але, на жаль, крім млявих закликів Мінської групи до мирного вирішення цієї групи ми нічого не добилися. Ми віримо в перемогу і звільнення наших земель. Тому що ми знаємо і весь світ знає – Нагірний Карабах – це Азербайджан!” – заявила Ельміра Гусейн Кизи Ахундова, посол Азербайджану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *