Вперше за чотири місяці Тихановська поговорила зі своїм затриманим чоловіком

10 жовтня білоруська опозиціонерка Світлана Тихановська, яка зараз перебуває в Литві, телефоном поспілкувалася зі своїм чоловіком Сергієм, який перебуває в СІЗО на території Білорусі.

“Щойно відбулася телефонна розмова Світлани та Сергія Тихановських. Це перша розмова за 4 місяці, за 134 дні”, – йдеться в повідомленні пресслужби опозиціонерки в Telegram-каналі.

Зазначається, що розмова Тихановських відбулася вперше за 4 місяці.

Тим часом, президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів нові подробиці виїзду до Литви опозиціонерки Світлани Тихановської. За його словами, учасникам мітингу ще від початку виборчої кампанії не вистачало сакральної жертви, а тому нею могла стати тодішня кандидатка в президенти Світлана Тихановська. Саме тому на прохання опозиціонерки її вивезли до Литви. 

Нагадаємо, 9 серпня у Білорусі пройшли вибори президента. Після оприлюднення даних перших екзитполів, білоруси вийшли на акції протестів у багатьох містах країни. Сталися перші сутички з ОМОНом.

10 серпня ЦВК Білорусі оприлюднило результати виборів. Згідно з офіційними даними, Олександр Лукашенко переміг з результатом 80,23%. Його головна опонентка Світлана Тихановська отримала 9,9% голосів. Вона не визнала результати виборів та оголосила себе переможцем. 11 серпня зранку Тихановська виїхала до Литви. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *