Влада Сингапуру на місяць подовжила карантин після нового спалаху коронавірусу

Влада Сингапуру продовжила загальнонаціональний карантин через спалах коронавірусу до 1 червня. 

Про це заявив прем'єр-міністр Лі Хсен Лоун, пише CNN.

Уряд також посилить на наступні чотири тижні деякі заходи. Зокрема, ще більше працівників у різних галузях планують відправити на карантин, аби мінімізувати ризики передачі інфекції. Зазначається, що більшість випадків передавання хвороби зафіксовано серед мігрантів-робітників, які живуть в тісних гуртожитках.

Також запроваджують обмеження на в'їзд у “гарячі точки”, зокрема великі громадські ринки. Також заборонні масові забрання, будуть закриті школи. 

Зазначається, що змінити плани щодо обмежень влада держави може за умови, що рівень захворюваності у країні зменшиться. До слова, упродовж минулої доби була зафіксовано 1111 нових випадків COVID-19. Загалом у країні відомо про 9125 хворих.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю – COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає – пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

уникати контактів з тваринами;
не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *