В Росії ще на понад 4700 випадків зросла кількість хворих на коронавірус

За добу в Росії підтверджено 4774 нових випадків коронавирусу, а всього – 62 тис. 773. 

Про це повідомляє оперативний штаб.

“За останню добу в Росії підтверджених випадків коронавирусной інфекції COVID-19 – 4 774 в 81 регіоні, в тому числі виявлено активно як контактні і без клінічних проявів 2 282 (47,8%). Розподіл по суб'єктам: Москва – 1959”, – йдеться в повідомленні оперштаба.

Таким чином, всього в Москві зареєстровано 33 тис. 940 випадків захворювання. Всього у Росії за наростаючим підсумком зареєстровано 62 тис. 773 випадки (+ 8,2%) коронавирусной інфекції в 85 регіонах. При цьому за добу в Росії померли 42 людини з коронавірусів, а всього з коронавірусів померли 555 осіб.

“За добу підтверджено 42 летальних випадки: Москва – 27”, – йдеться в повідомленні оперштаба.

При цьому за добу в Росії одужали 471 чоловік, загальна кількість тих. хто перенесли хворобу досягло 4891. “За минулу добу виписано по одужанню 471 чоловік: Москва – 181”, – йдеться в повідомленні оперштаба.

За весь період виписано по одужанню по Росії 4 891 чоловік, додали там.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю – COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає – пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

уникати контактів з тваринами;
не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *