В РФ вирішили роздавати свої паспорти жителям "Л/ДНР" безкоштовно

Держдума Росії дозволила жителям окупованих територій Донбасу отримувати російські паспорти безкоштовно.  Відповідний закон був ухвалений на сьогоднішньому засіданні парламенту РФ.

Авторами законопроєкту виступили 17 депутатів Держдуми і членів Ради Федерації. Відповідно до закону, люди, які постійно проживають на території так званих “ДНР” і “ЛНР”, звільняються від держмита в 3,5 тис. рублів у разі оформлення ними в спрощеному порядку російського паспорта. Відповідні поправки були внесені до Податкового кодексу РФ.

Закон повинен набути чинності з дня його офіційного опублікування.

Зараз за приймання в російське громадянство, поновлення у громадянстві РФ, вихід з нього, а також за визначення наявності громадянства Росії сплачується державне мито в розмірі 3,5 тис. рублів.

За даними авторів законопроєкту, середньомісячна заробітна плата станом на друге півріччя 2019 року на території “ЛНР” становила 10 979 рублів, а середній розмір пенсійних виплат – 4 966 рублів. У “ДНР” ці показники становили 12 036 рублів і 4 937 рублів відповідно.

Нагадаємо, що Уряд України узаконив електронні паспорти в застосунку “Дія”. Україна стала першою країною в світі, де можна користуватись електронними паспортами без фізичного аналогу. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *