В Іспанії різко знижується кількість нових випадків коронавірусу: країна послабила обмеження

За добу клькість інфікованих коронавірусом в Іспанії зросла на 3 477, померлих – на 517. Антирекорд був зафіксований в країні 1 квітня, коли жертвами епідемії стали 950 пацієнтів.

Про це 13 квітня повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я країни.

Кількість виявлених за день випадків коронавірусу в королівстві зменшилася до мінімуму від 20 березня, коли було зафіксовано 2 833 випадки інфікування. Щонайменше 169 496 випадків зараження коронавірусом було зафіксовано в Іспанії з початку поширення інфекції, померли 17 489 людей, 64 727 пацієнтів одужали.

В країні від понеділка відновлюють роботу підприємства, які не належать до критичної інфраструктури, зокрема у сфері промисловості та будівництва. 

Загалом карантинні обмеження поки подовжаться: залишаються зачиненими школи, ресторани і бари, спортивні та культурні заклади.

Разом з першим послабленням обмежень впроваджуються додаткові заходи безпеки. Зокрема, поліція роздасть 10 мільйонів масок тим людям, які будуть їздити на роботу у громадському транспорті.

Іспанія – друга за кількістю випадків нової інфекції країна світу. Її випереджають лише США.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю – COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає – пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *