В Дубаї застрягли півтори сотні українців, чий рейс в останню мить скасували

Понад півтори сотні українців застрягли в Дубаї. Сьогодні вранці вони мали вилетіти до України, йдеться у ТСН.19:30.

Усім зареєстрованим на рейс минулого вечора прийшло підтвердження про виліт. А вже вночі повідомили, що рейс скасували і пояснили тим, що Державіаслужба відкликала дозвіл на його проведення.

Гроші готівкою повернути відмовились, лише ваучером на наступні польоти. Рейс планують повторити протягом тижня. Люди ж нарікають, що через карантин залишились без роботи і вже без грошей у гаманці. Квиток їм обійшовся в понад 25 тисяч гривень, з урахуванням вартості обов'язкової обсервації.

“Самі представники консульства, посольства, кажуть, що звертайтеся до авіаперевізника, він встановлює умови щодо повернення грошей. А перевізник каже: ми виконали всі умови вашої держави і рейс скасували не з нашої вини. Протягом 7 днів вони спробують організувати ще один рейс”, – кажуть пасажири.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *