У В'єтнамі масштабні повені і зсуви ґрунту знесли армійські казарми: 22 військових зникли безвісти

У в'єтнамській провінції Куанг-Трі внаслідок зсуву ґрунту щонайменше 22 військовослужбовців зникли безвісти. В уряді завили, що це може стати найбільшою військовою втратою у мирний час, оскільки країна бореться з найсильнішими повенями за останні роки. 

Про це пише Reuters. 

“Зсув обрушився на казарми підрозділу 4-го військового регіону В’єтнаму”, – йдеться у повідомленні уряду на сайті. Це сталося через кілька днів після загибелі 13 людей внаслідок чергового зсуву в сусідній провінції Туа Тхієн Хюе. Загинули переважно солдати.

“У нас була ще одна безсонна ніч”, – заявив заступник міністра оборони Фан Ван Джанг журналістам у 18 жовтня. Пізніше в уряді повідомили, що тіла трьох зниклих військових були вилучені.

“Ми ніколи не втрачали стільки військових,зокрема двох генералів і високопоставлених чиновників, внаслідок стихійних лих”, – сказав уряд країни Південно-Східної Азії у дописі на Facebook.

Інтенсивні опади у В'єтнамі спричинили масштабні паводки та зсуви ґрунту, що не припиняється від початку жовтня. Внаслідок негоди загинуло понад 70 людей у ​​центральній частині В'єтнаму. Натомість, найсильніші дощі очікуються протягом наступних кількох днів.

18 жовтня державні ЗМІ повідомляли, що річки в провінції Куанг-Трі піднялися до найвищого рівня води за останні 20 років.

У деяких районах центральної частини В'єтнаму до 21 жовтня прогнозують до 600 міліметрів опадів, повідомило метеорологічне агентство країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *