У США п’ятирічний хлопчик випадково застрелив брата зі знайденої в лісі зброї

П'ятирічний хлопчик з США знайшов в лісі за будинком заряджену рушницю, але не зрозумів, що це не іграшка і застрелив свого брата.

Про це повідомляє телеканал CNN.

Двоє братів з американського штату Джорджія грали на задньому дворі свого будинку і вирішили сходити в ліс. Там молодший знайшов кинуту рушницю, сприйняв її за іграшку і жартома направив в сторону 12-річного брата і натиснув на курок. Зброя виявилася зарядженою, і куля потрапила прямо в груди другого хлопчика. Його терміново доправили до лікарні, але врятувати його не вдалося.

Місцева поліція припускає, що зброя могла належати групі чоловіків, які за кілька годин до пострілу підозріло поводилися в цьому районі, а потім зникла. Під час огляду території поліція виявила сумку, як припускають з наркотиками, але зброї, як запевняють, тоді не було. Тож пошуки тих, хто кинув зброю продовжуються.

Нагадаємо, що 2 травня у своєму будинку в передмісті Піттсбурга був застрелений 36-річний науковий співробітник Школи медицини Піттсбурзького університету Бінг Лю. Він був близький до “дуже важливих висновків” про COVID-19. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *