У Нью-Йорку виявили кілька вантажівок переповнених тілами померлих від коронавірусу

У Нью-Йорку поліція виявила біля похоронного бюро в Брукліні чотири вантажівки, з яких, за словами свідків, витікала рідина, після перевірки виявилось, що в них були завантажені майже 60 тіл.

Про це повідомляє CNN з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

За словами другого джерела в правоохоронних органах, похоронне бюро було перевантажене тілами людей, які померли внаслідок ускладнень від коронавірусу.  Для їхнього зберігання почали використовувати вантажівки, тіла були поміщені в лід і очікували кремації. 

У Нью-Йорка є морозильні машини, які можуть використовувати похоронні бюро, якщо вони перевантажені, одну з таких міська влада  відправила, щоб забезпечити належне зберігання тіл. “Керівники похоронних бюро зобов’язані зберігати померлих в очікуванні поховання… у відповідних умовах і слідувати їх звичайним заходам профілактики інфекцій і контролю”, – прокоментували інцидент в Департаменті охорони здоров’я штату Нью-Йорк.

Сам власник бюро відмовився коментувати ситуацію. 

За останніми підрахунками Університету Гопкінса, в США підтверджено 1 039 909 випадків зараження корнавірусом, померло 60 999 осіб, з них 18 076 – в Нью-Йорку.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров’я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю – COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає – пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з’явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

уникати контактів з тваринами;
не їсти сире або погано оброблене м’ясо;
уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
регулярно та ретельно мити руки.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *