У Німеччині 71-річний чоловік обприскав з балончика людей у парку через порушення соціальної дистанції

У Німеччині 71-річний чоловік обприскав з перцевого балончика людей, які на його думку, стояли занадто близько до нього, чим порушували соціальну дистанцію. Такі дії він пояснює намаганням вберегти себе від близьких контактів з людьми і поширення коронавірусу. 

Про це пише DW з посиланням на поліцію Аахена. 

Так, чоловік поважного віку гуляв парковою дорогою і оцінив, що двоє бігунів перебували занадто близько до нього, тому вирішив застосувати проти них перцевий балончик. Пізніше з тих самих причин він обприскав ще й двох велосипедистів. Останні – пара віком 49 і 51 років – змогли злізти з велосипедів, не спричинивши аварії, та викликати поліцію. 

Чоловік пояснив патрульним, що зробив це винятково через те, що хотів вберегти себе від можливого зараження коронавірусом, оскільки він належить до “групи ризику”, та змусити людей дотримуватия соціальної дистанції. 

Проти нього відкрили кримінальне провадження за фактом завдання небезпечних фізичних ушкоджень та перешкоджання дорожньому руху. 

Поліція все ще шукала бігунів, аби вони розповіли свою версію інциденту. Зазначимо, Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) рекомендує людям дотримуватися відстані щонайменше 1 метр від інших і носити маску, щоб уповільнити поширення коронавірусу, але в деяких місцях влада рекомендувала людям не наближатися одне до одного ближче ніж на 1,5 метра. Як відомо, коронавірус особливо сильно вражає людей похилого віку та людей з такими факторами ризику, як ослаблена імунна система або високий кров’яний тиск.

Нагадаємо, європейські країни повертають суворі карантинні обмеження через стрімке зростання нових випадків коронавірусу. Але суворого локдауну, такого, як був навесні, все ще сподіваються уникнути. Загальна кількість інфікованих COVID-19 у світі сягає вже майже 40 мільйонів. Водночас, у ВООЗ попереджають, що друга хвиля пандемії лише розпочинається. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *