У кількох штатах США фіксують високу смертність від коронавірусу серед темношкірих американців

Останні дослідження показують, що у Нью-Йорку, в Чікаго, в штатах Луізіана та Мічіган – дуже велика смертність від коронавірусу серед темношкірих американців. В Чікаго, де вони складають третину населення, серед загиблих їх 70 відсотків, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Це наочно демонструє головну соціальну проблему епідемії: неможливо тримати дистанцію, коли в тебе тісна квартира, яку ти ділиш з багатьма родичами, розташована в такому ж набитому людьми будинку, в такому ж щільному районі.

У штаті Огайо випустили соціальну рекламу, яка демонструє, чому надзвичайно важливо зараз не наближатися одне до одного. Це добре працює, доки це можливо фізично.

У Нью-Йорку попри високу смертність метро майже таке ж людне, як і раніше. Там медики, працівники супермаркетів, доставок, ремонтних компаній – усі ті професії, які визнали необіхідними для життя міста навіть за умов карантину і залишили працювати. Без власної машини метро в величезному мегаполісі єдиний засіб дістатися роботи.

“Коли я прокинулася сьогодні, тоя подумала: “Боже, тільки б метро було порожнім”. Але цього не сталося, вагони були забиті”, – каже власниця благодійної компаніії з доставки їжі Карла Браун.

Тим часом президент Дональд Трамп вже не вперше оголошує, що ліки от-от будуть знайдені. “19 ліків і процедур зараз проходять випробування. І ще 26 от-от почнуть”, – каже американський лідер.

Раніше Трамп хотів скасувати карантин до Великодня, але його вмовили цього не робити, тепер він серйозно налаштований на нову дату. У нього передвиборча кампанія у розпалі, дозволити собі економічної стагнації він зараз не може.

Натомість головний вірусолог країни доктор Фаучі каже, що карантин знімуть тільки тоді, коли дозволить – коронавірус.

Кореспондентка ТСН Яна Слєсарчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *