Тихановська поставила Народний ультиматум Лукашенку

Лідерка білоруської опозиції та екскандидатка у президенти Білорусі Світлана Тихановська дала режиму Олександра Лукашенка 13 днів, щоб виконати три обов'язкові вимоги. Якщо до 25 жовтня вимоги не будуть виконані, вся країна мирно вийде на вулиці з Народним ультиматумом. І 26 жовтня почнеться національний страйк всіх підприємств, блокування всіх доріг, обвал продажів в державних магазинах.

“Минуло два місяці політичної кризи, насильства і беззаконня – і з нас досить. 25 жовтня ми оголошуємо Народний ультиматум”, – написала вона у Telegram.

За словами опозиціонерки, у режиму є 13 днів, щоб виконати три обов'язкові вимоги:

1. Лукашенко повинен оголосити про відхід.
2. Насильство на вулицях має зупинитися повністю.
3. Всі політв'язні повинні бути звільнені.

Тихановська зазначила, що якщо до 25 жовтня вимоги не будуть виконані, вся країна мирно вийде на вулиці з Народним ультиматумом. И 26 жовтня почнеться національний страйк всіх підприємств, блокування всіх доріг, обвал продажів в державних магазинах. ”

“У вас є 13 днів, щоб виконати три умови. У нас є 13 днів, щоб підготуватися, і весь цей час білоруси будуть продовжувати свій мирний і наполегливий протест. Ви намагаєтеся паралізувати життя нашої країни, не розуміючи, що Білорусь – це більше, ніж режим. Білорусь – це сильніше, ніж режим. Раз ви чекали наказу – то ось наказ. І термін його виконання – до 25 жовтня “, – написала вона.

Раніше лідерка білоруської опозиції та екскандидатка у президенти Білорусі Світлана Тихановська відреагувала на жорсткий розгін учасників Маршу пенсіонерів у Мінську. Вона також розповіла, що захоплена тим, як “активно пенсіонери підтримують протестувальників і висловлюють свою позицію”. 

Варто зазначити, що останні жорсткі розгони відбуваються на тлі нового рішення МВС Білорусі. Так, силовики заявили, що можуть застосовувати бойову зброю і спецзасоби проти учасників протестів. За їхніми словами, це відбуватиметься “в разі необхідності”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *