"Трамп не виявив інтересу до виконання обов'язків президента": Обама виступив на підтримку Байдена

Колишній американський лідер Барак Обама вперше за час передвиборчої гонки в країні особисто виступив на мітингу в підтримку Джозефа Байдена, який є кандидатом в президенти США від демократів. Захід пройшов в Філадельфії, що в штаті Пенсільванія.

Про це пише ТАСС.

Більшість жителів Пенсільванії проголосували за Обаму на президентських виборах в 2008 і 2012 роках. У 2016 році вони підтримали кандидата від республіканців Дональда Трампа. Пенсільванія входить в число штатів, результат голосування в яких найбільш важливий з точки зору результатів майбутніх в листопаді виборів глави держави.

За словами Обами, Трамп не виявив інтересу до сумлінного виконання обов'язків президента і ставитися до посади, як до реаліті-шоу, за допомогою якого може привернути увагу. З вини республіканця, як вважає експрезидент, “репутація США в світі була розтоптана”, в країні не прийняли ефективні заходи в світлі пандемії нового коронавірусу.

Обама також нагадав, що Трамп в 2016 та 2017 років роках виплатив прибутковий податок сумарно лише на $ 1,5 тис. За словами Обами, бувши підлітком і працюючи в магазині морозива, він, можливо, “виплатив більше податків”, ніж Трамп.

Загальні вибори в США пройдуть 3 листопада.

Читайте також:

Обама офіційно підтримав Байдена в президентських перегонах в США.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *