"Талібан" проводить етнічні чистки в афганському Панджшері – сили опору

Представник “Фронту національного опору Афганістану” Алі Назарі заявив про етнічні чистки в провінції Панджшер з боку бойовиків “Талібану”.

Відповідний допис він оприлюднив у своєму мікроблозі у Twitter.

“Талібан” вигнав тисячі людей з Панджшера. Вони проводять етнічну чистку, і світ все ще спостерігає за цією ситуацією і ігнорує її”, — наголосив Назарі. 

Представник руху спротиву закликав міжнародне співтовариство “покласти край цим військовим злочинам”.Раніше верховна комісарка ООН з прав людини Мішель Бачелет попереджала про загрозу для представників етнічних та релігійних меншин в Афганістані. Вона також вказувала, що “Талібан” практикує розстріли на місці.

Як повідомлялося, останній єврей, що жив у Афганістані, — 62-річний Зебулон Сімантов покинув країну через побоювання стати мішенню для терористів ІДІЛ.

Нагадаємо:

Сили опору в Панджшері змінюють тактику і починають партизанську війну з “Талібаном”.
Таліби вкотре за останні кілька днів заявили, що остання афганська провінція, яка чинила опір – Панджшер – повністю перейшла під їхній контроль. ЗМІ повідомляли, що таліби вже підняли свій прапор над будівлею офісу губернатора провінції.
Водночас у Панджшері цю інформаціє спростували і зазначили, що сили опору продовжують давати відсіч угрупуванню, а бойовики “Талібану”, які намагаються взяти провінцію під контроль, зазнали поразки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *