Спалах коронавірусу в США: лікарні у Нью-Йорку переповнені інфікованими

У Нью-Йорку лікарні переповнені інфікованими коронавірусом. Тут хворих майже двісті тисяч, а це більше за будь-яку країну світу, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Темпи зростання кількості заражених коронавірусом помітно зменшилися. Дійшло вже до того, що губернатор штату Нью-Йорк з мером Нью-Йорка сваряться, коли відкривати школи. Мер твердить, що до кінця навчального року все буде закрите, губернатор каже, що дивитиметься на прогресію і не триматиме школи закритими жодного зайвого дня. Але при цьому карантинні заходи лише посилюються. Від сьогодні нікому, хто працює з людьми, не можна виходити на роботу без маски.

“Окремим наказом ми змушуємо роботодавців постачати своїм працівникам медичні маски чи маски з тканини, коли вони взаємодіють з громадянами, ці маски повинні видаватися безкоштовно”, – каже очільник Нью-Йорка Ендрю Куомо.

З Бразилії надійшла новина: що рекламований раніше американським президентом Дональдом Трампом препарат, який начебто допомагає від коронавірусу і яким раніше лікували малярію, терміново припинили тестувати на хворих після 11 смертей через ускладнення на серці. Це кожний восьмий учасник клінічного дослідження.

Сам Трамп теж не вигадав цієї інформації, однак дуже важко в умовах пандемії переоцінити важливості обачного відбору фактів від домислів. Є інформація, що на цьому тижні Білий дім зменшить фінансування Всесвітньої організації охорони здоров'я: незадоволений тим, як обережно ВООЗ поводила себе з Китаєм на початку епідемії.

Вже найближчим часом обіцяють поширити країною дієві і схвалені офіційними джерелами тести на антитіла, що дозволять зрозуміти, чи перехворіла людина. Відтак принаймні на якийсь час імунна – чи ні.

Кореспондентка ТСН Яна Слєсарчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *