Ще один військовий корабель США зазнав спалах коронавірусу, перебуваючи у відкритому морі

На есмінці ВМС США зафіксували спалах коронавірусної хвороби – зареєстровано щонайменше 18 випадків, про це повідомляє CNN з посиланням на офіційний коментар військового флоту.

Корабель USS Kidd став другим у американських ВМС, який зазнав спалаху коронавірусу, коли перебував у морі. Раніше спалах було зафіксовано на авіаносці “Теодор Рузвельт”.

Пентагон згодом підтвердив, що на кораблі зафіксовано коронавірус у більше, ніж одного моряка, загалом команда складається з 330 людей. Есмінець виконував рейд з боротьби з незаконним наркотрафіком у Карибському басейні.

Перший моряк з позитивним тестом на коронавірус зійшов з корабля у Сан-Антоніо, в нього спостерігались відповідні симптоми, тому було вирішено його протестувати, каже спікер Пентагону Джонатан Гоффман.

“Моряк у стабільному стані і отримує лікування у медичному закладі у Сан-Антоніо, Техас”, – йдеться у заяві ВМС.

Після того ще у кількох моряків було виявлено коронавірус і командування додало, що “тестування продовжується, і ми очікуємо, що випадків побільшує”.

“Вони готуються повернутись у порт, де докладуть зусиль, щоб корабель очистити. Частину команди знімуть з корабля. І вживуть заходів, щоб всіх вилікувати та повернути есмінець у море”, – зазначив Гоффман.

Восьмеро членів медичної служби ВМС дістались борту і вживають заходів, аби продіагностувати та ізолювати людей, які мають симптоми.

Нагадаємо, на авіаносці “Теодор Рузвельт” продовжує збільшуватись кількість хворих на COVID-19. Коронавірус виявили у 840 моряків з екіпажу, чотирьох моряків лікують у медичному закладі у Гуамі, більше 4000 людей екіпажу зійшли на берег на острові. Також від коронавірусної хвороби потерпає французький авіаносець – кількість заражених сягнула тисячі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *