Причиною смерті українців в Індонезії міг бути місцевий алкоголь

Точної причини смерті двох українців в готелі в Індонезії поки що невідомо. Їхні тіла перевіряють на коронавірус, однак знайомі померлих вважають, що вони могли отруїтися місцевим алкоголем.

“Зараз тіла перебувають у лікарні. Взято аналізи на COVID-19, результати очікуються у неділю. У разі відсутності вірусу, буде проведено аутопсіюдля встановлення причини смерті. Поліція зареєструвала факт смерті, проводить заходи відповідно до законодавства. Посольство у контакті з поліцією та лікарнею”, — повідомили в посольстві України в Індонезії.

Знайомі, що перебували з українцями в готелі, повідомили, що померлим було 54 та 52 років. Вони не хворіли на коронавірус і померли, скоріш за все, через харчове отруєння. Ймовірно, причиною отруєння став неякісний місцевий алкоголь. Зазначається, що напередодні подружжя святкувалио день народження сина, якому виповнилося 33 роки.

Проте точну причину з'ясує судова медична експертиза, яку проводитимуть вже наступного тижня.

Раніше повідомлялося, що в готелі в Індонезії знайшли тіла двох українців. Повідомлялося, що посольство України підтримує контакт з індонезійськими правоохоронними органами та медичним закладом з метою встановлення обставин справи, а також організації репатріації померлих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *