Президентські вибори у США: Трампп спростував інформацію, що оголосить себе переможцем достроково

Дональд Трамп спростував повідомлення в американських ЗМІ про те, що має серйозний намір оголосити себе переможцем в ніч виборів, не чекаючи кінця підрахунку голосів, якщо відчує переконливу перемогу в кількох важливих для себе штатах. І Трамп, і його опонент Джо Байден невпинно роз'їжджають країною цими днями.

Про останні новини найнепередбачуваніших виборів світу, які відбудуться 3 листопада, – у сюжеті 1 листопада ТСН.Ранок.

До виборів залишилася доба до дня виборів, а ще досі достеменно не відомо, де святкуватиме перемогу чи почне прощатися з президентством Дональд Трамп. “Та я буду десь мабуть між Білим домом і готелем. Знаєте, кажуть, в них якісь обмеження. Вони наклали обмеження на готель, це дуже прикро”, – заявив він. 

Де б не був сам Трамп, а навколо його штабу на П'ятій авеню в Нью-Йорку одну за одною забивають фанерою вітрини розкішних магазинів. Натомість у Челсі розпочалася антипрезидентська хода. Кількох темношкірих затримали за блокування вулиці, але невдовзі відпустили.
 
Протести через системний расизм в багатьох містах Сполучених Штатів почалися від кінця весни через убивство темношкірого Джорджа Флойда під час затримання. Поліцейський майже десять хвилин притискав його за шию коліном до землі, чоловік задихнувся.

Погроми магазинів під час протестів неодноразово засуджував і Джо Байден, однак Дональд Трамп переконує своїх прихильників, що у разі приходу демократів до влади почнеться свавілля. Цей заклик до страху за своє майно і життя може змусити в останню мить прийти на дільниці тих, хто відмовлявся від участі в опитуваннях і не хотів цікавитися політикою. Це може знову, вже вдруге, перекреслити результати попередніх рейтингів, які поки що одностайно пророкують перемогу Байдену.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *