Президент Вірменії назвав умову визнання Нагірного Карабаху

Єреван не визнає незалежності Нагірного Карабаху лише тому, що Вірменія хоче вирішити конфлікт з Азербайджаном мирним шляхом. Вірменія готова визнати незалежність Нагірно-Карабаської республіки за однієї умови.

Про це в інтерв'ю російському виданню “Коммерсантъ” заявив президент Вірменії Армен Саркісян.

За словами вірменського президента, якщо Азербайджан відмовиться від врегулювання конфлікту шляхом переговорів, то Вірменія не визнає незалежність Нагірного Карабаху.

“Тобто невизнання Вірменією незалежності пов'язано тільки з тим, що вірменська сторона хоче розв'язати питання шляхом мирних переговорів”, – наголосив він.

Тим часом, Міноборони Азербайджану повідомив, що попри домовленості про гуманітарне перемир'я, Вірменія вночі вчинила обстріли околиць міста Джебраіл і взяті під контроль Азербайджану села Нагірного Карабаху. У відомстві говорять про мінометний та артобстріл, однак зазначили, що під час атаки ніхто не постраждав.

Нагадаємо, у ніч проти неділі, 18 жовтня, Вірменія заявила про порушення Азербайжджаном угоди щодо тимчасового перемир'я в гуманітарних цілях вздовж контактної лінії у зоні конфлікту в Нагірному Карабаху. 

Зазначимо, що це вже друга спроба сторін конфлікту домовитися про перемир'я. Так, після перемовин у ніч проти 10 жовтня Баку та Єреван також домовилися про припинення вогню, однак, не дотрималися його.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *