Пожежі охопили Польщу: в країні допускають запровадження заборони на відвідування деяких лісів

У Польщі, де вогонь охопив 6 гектарів Бєбжанського національного парку країни, через підвищену пожежну небезпеку і засуху можуть обмежити доступ до відвідування частини лісів. Обмеження готуються запровадити за два тижні, якщо погодні умови не зміняться.

Про це повідомляє RMF 24, посилаючись на Державну лісову службу.

Наголошується, що йдеться лише про ту частину лісів, де, імовірно, ситуація буде критичною і найгіршою. Для цього будуть зважати на конкретні критерії. Про повну заборону відвідування лісових масивів наразі не йдеться.

Зараз у Польщі, за даними фахівців, у лісах зберігається другий і третій рівень пожежної небезпеки. У Державній лісовій службі країни вважають, що більшість лісових пожеж не випадкові, а є навмисним підпалом, наприклад, результатом спалювання трави, від якої згодом загоряються дерева.

Як повідомлялося раніше, у Польщі пожежники уже кілька днів намагаються загасити масштабні пожежі в найбільшому національному парку країни – Бєбжанському національному парку. Вогонь намагаються загасити команди пожежників із різних регіонів Польщі, залучена авіація та навіть солдати територіальної оборони.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *