Північнокорейські ЗМІ розповсюдили послання від імені Кім Чен Ина на тлі чуток про його хворобу

Північнокорейські державні ЗМІ у понеділок, 27 квітня, розповсюдили послання від імені лідера КНДР Кім Чен Ина. У листі диктатор висловлює вдячність будівельникам туристичної зони на східному узбережжі курортного міста Вонсан. Саме там було помічено особистий потяг Кім Чен Ина.

“Верховний лідер Кім Чен Ин висловлює свою вдячність працівникам, які присвятили себе будівництву туристичної зони Вонсан-Калма”, – такий однаковий текст розповсюджують головні видання та телеканали Північної Кореї, повідомляє Yonhap News Agency.

Згодом було оприлюднено ще одне послання – до Південної Африки з нагоди Дня Незалежності. Кім Чен Ин привітав президента країни зі святом і висловив сподівання, що стосунки між країнами будуть стійкими і міцними, про це також повідомляють офіційні державні медіа КНДР.

Як відомо, останніми днями ширяться чутки про те, що здоров’я лідера Північної Кореї дало збій. Важливим приводом для цих чуток стало те, що Кім Чен Ин не відвідав 15 квітня урочистості з приводи дня народження покійного засновника держави та його діда Кім Ір Сена.

Деякі ЗМІ поширили інформацію, що північнокорейський лідер прибуває при смерті після операції. Однак Південна Корея заявила, що це навряд чи правда, і запевнили, що нічого незвичного у північних сусідів не відбувається, а Кім, ймовірно, дійсно перебуває у Вонсані. Особистий потяг Кім Чен Ина, за повідомленнями, від 21 квітня стоїть саме у Вонсані.

Востаннє диктатор КНДР Кім Чен Ин з'явився на публіці 11 квітня, а світові ЗМІ вже розмірковують, чи може його сестра стати до керівництва державою, якщо у самого лідера дійсно непоборні проблеми зі здоров’ям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *