Північна Корея обстріляла прикордонний пункт Південної у демілітаризованій зоні

Північна і Південна Кореї обмінялися пострілами в демілітаризованій зоні, яка розділяє дві країни. За словами військових Сеула, постріли з КНДР влучили у південнокорейський пост охорони прикордонному місті Чхорвон.

Про це пише ВВС.

З південнокорейської сторони ніхто не постраждав. У відповідь на дії КНДР Південна Корея провела «два постріли і попереджувальне оголошення», йдеться у військовому заяві.

Незрозуміло, що спровокувало постріли зі сторони Північної Кореї. Об’єднаний комітет начальників штабів сказав, що вони намагалися зв’язатися з країною через військову гарячу лінію, щоб встановити причину інциденту.

Зазначається, що вперше за п’ять років північнокорейські війська безпосередньо обстріляли Південь.

Демілітаризована зона була створена після війни в Кореї в 1953 році з метою створення буферної зони між двома країнами. Протягом останніх двох років уряд Сеулу намагався перетворити укріплений кордон в зону миру.

Ослаблення військової напруженості на кордоні було однієї з домовленостей, досягнутих між північнокорейським лідером Кім Чен Ином і президентом Південної Кореї Мун Чж Ін ​​на саміті в Пхеньяні у вересні 2018 року.

Ця перестрілка сталася на наступний день після того, як Кім Чен Ин з’явився на публіці після майже тритижневої загадкової відсутності, яка спричинила припущення про погіршення його здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *