На виборах президента США вже проголосувала рекордна кількість людей

У США станом на неділю, 1 листопада, вже 93,3 мільйона американців достроково проголосували на виборах президента.

Про це повідомив проєкт U.S. Elections Project.

Показники явки на президентських виборах нинішнього року близькі до того, щоб стати рекордними за останні 100 років. Судячи з карти U.S. Elections Project, найбільше виборців проголосували в Каліфорнії (близько 10,6 мільйона), Техасі (9,7 мільйона) та Флориді (8,7 мільйона).

За оцінкою глави і засновника Центру електоральних інновацій та досліджень у Вашингтоні Девіда Бекера, загальна явка на виборах президента США цього року може сягнути 150 мільйонів громадян з близько 240 мільйонів зареєстрованих виборців. Якщо ці прогнози справдяться, це означатиме, що на виборах проголосують на 20 мільйонів більше американців, ніж 2016 року.

Особливо багато американців проголосували цього разу поштою. За даними сайту U.S. Elections Project, до вечора 1 листопада кількість бюлетенів, надісланих поштою, становила вже понад 59 мільйонів. Всього для голосування поштою цього року було видано близько 90 мільйонів бюлетенів. Експерти пов'язують зростання популярності голосування поштою з пандемією COVID-19, ентузіазмом прихильників Демократичної партії, що реагують таким чином на критичні висловлювання президента США Дональда Трампа про такий вид голосування, а також зі зростанням рівня освіти виборців загалом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *