На Філіппіни, де діє сувора ізоляція через коронавірус, налетів потужний тайфун

На північно-східне узбережжя Філіппін напередодні опівдні налетів потужний тайфун Вонгфонг.

Про це повідомляє Associated Press з посиланням на місцеву владу. 

Пориви вітру сягали 150 кілометрів за годину. Також почалися сильні опади. Подекуди негода знищила помешкання, позривала дахи, а сотні будинків лишилися без електрики. Тисячі мешканців залишилися без зв'язку. Крім того, дощ залив рисові та кукурудзяні поля. 

Наразі найбільша небезпека загрожує острову Самар і південній частині острову Лусон. Щонайменше 200 тисяч людей проживають у прибережних районах поблизу острова Самар. Крім того, ще десятки мільйонів людей живуть уздовж шляху тайфуну, який, як очікують, пройде поряд з густонаселеною столицею Манілою.

Слід зауважити, що на Філіппінах зареєстровано майже 12 тисяч випадків інфікування. Наразі в країні діє режим суворої ізоляції, введений через ризик поширенняCOVID-19. Саме ускладнює процес масової евакуації людей з небезпечних районів. Наплив людей і обмежений простір означають, що через шторм різко збільшується ризик зростання захворюваності на коронавірус. Тому місцева влада змушена екстрено збільшувати кількість евакуаційних центрів.

Як повідомлялося, у грудні минулого року, тайфун завдав удару по Філіппінах прямо напередодні свята. Сила вітру подекуди сягала 195 кілометрів за годину. Негода забрала життя щонайменше 20 осіб. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *