McDonaldʼs закрили свій ресторан у Китаї, який заборонив вхід темношкірим

Всесвітня мережа закладів швидкого харчування McDonaldʼs була змушена вибачатись за своїх китайських представників з промислового району Гуанчжоу, які заборонили вхід до ресторану темношкірим.

Про це пише видання ВВС.

На вході до закладу висіло оголошення: «Нам повідомили, що відтепер темношкірим людям не дозволяється входити до ресторану». Компанія закрила цей ресторан і вибачилась.

Ситуація стало загострюватись на фоні пандемії нового коронавірусу. Гуанчжоу є великим центром торгівлі для африканців і домівкою для однієї з найбільших африканських громад Китаю. Однак в останні тижні між ними та місцевими жителями загострилися стосунки, бо почали поширюватись чутки про спалах коронавірусу серед громади.

Лідери африканських громад повідомили, що в результаті конфліктів сотні людей були змушені залишити свої будинки та готельні номери, а потім були відправлені на карантин. У соцмережах зʼявилося відео з африканцями, які вимушені ночувати на вулицях, у готельних холах, під мостами та біля поліцейських дільниць.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *