Кремлівський куратор Донбасу таємно прилетів до Німеччини – ЗМІ

Заступник голови Адміністрації президента Росії Дмитро Козак 13 травня таємно прилетів до Німеччини. Він є головним переговірником та куратором врегулювання ситуації на окупованому Донбасі.

Про приліт російського літака до Берліну написав у своєму Twitter журналіст видання BZ Аксель Лайер. Відповідний літак використовується для перевезення високопосадовців РФ.

Водночас джерела ТАСС в берлінському аеропорту “Тегель” підтвердили, що 13 травня там приземлився російський спецборт.

“Зустрічали Козака”, – розповіло джерело.

У посольстві Росії відмовилися коментувати інформацію про мету приїзду Козака до Німеччини під час пандемії коронавірусу. Джерело, близьке до перемовин щодо Донбасу, вважає, що саме це питання стало важливим, аби Козак прилетів на особисті перемовини до Німеччини.

“Козак – головний переговірник з боку Росії щодо України, ймовірно, є питання, які змусили його терміново прилетіти до Берліна для спілкування з кимось віч-на-віч всупереч карантинним обмеженням і санкціям Євросоюзу”, – зазначило воно.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський затвердив новий склад української делегації на перемовинах ТКГ у Мінську. Після цього голова Офісу президента Андрій Єрмак уже двічі мав розмови із радниками лідерів “нормандської” четвірки – Франції, Німеччини та Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *