Коронавірус у Трампа: лікарі повідомили про імунітету у президента і відпустили його на зустріч з виборцями

Ліки від коронавірусу можуть вплинути на психічний стан президента США Дональда Трампа, який підчепив COVID-19. Як розповіли виданню New York Times ескперти, препарат “Дексаметазон”, який призначали президенту, здатен викликати у людини ейфорію, раптові припливи енергії та відчуття невразливості.

За чотири тижні до президентських виборів у Сполучених Штатах лікарі таки відпустили Трампа на зустріч з виборцями, попри сумніви у тому, що президент повністю подолав коронавірус, йдетьяс у сюжеті ТСН.12:00.

Дональд Трамп повернувся до людей: на дев'ятий день хвороби під музику і оплески він з'явився на балконі Білого дому. Опоненти Трампа і лікарі одразу ж закидали президентові: скупчення кількасот людей на галявині Білого дому – це поганий приклад для всієї країни, де ставлення до коронавірусу найполітизованіше в світі.

Уже сьогодні Дональд Трамп вирушить у першу після хвороби передвиборчу поїздку до Майамі. До слова, у вівторок він мав дебатувати там з Байденом, але після того, як з міркувань безпеки виборчий комітет оголосив, що зустріч буде віртуальною, Трамп від неї категорично відмовився.

Його лікар каже, що президент більше не заразний: “Цього ранку ПЦР-тест показав, що за чинними стандартами президент більше не несе ризику передачі хвороби іншим. На десяти день після перших симптомів, без температури понад 24 години з покращеними симптомами. Додаткові тести показали, що він більше не поширює вірус”.

У своєму Тwitter Трамп повідомив, що тепер має імунітет: “Вчора мене повністю виписали лікарі Білого Дому. Тепер я більше не можу підхопити вірус, маю імунітет, і не можу його передати”. 

Цей президентський допис соймережа прихувала від користувачів, підписавши: “Це порушує правила про нерозповсюдження неправдивої і потенційно шкідливої інформації про коронавірус. Адже зафіксовані випадки повторного зараження COVID і експерти твердять, що немає способу однозначно переконатися, заразний зараз президент чи ні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *