Коронавірус у світі: у Мадриді зачинили морг на ковзанці, а в Єрусалимі разом помолились усіх конфесії

2 мільйони 639 тисяч людей хворіють на коронавірус у світі, більш як третина від цієї кількості одужала, а ще 184 тисячі так і не змогли приборкати хворобу, йдеться в ТСН.Ранок.

Мовчки і зберігаючи дистанцію у Мадриді після місяця роботи зачиняють нашвидкуруч облаштований морг на міській ковзанці. Тепер у покійницькій нема потреби, кажуть в Іспанії. Кількість смертей та інфікованих в країні  йде на спад стабільно. Але надзвичайний стан влада знімати поки що не поспішає. «Ми рухаємось у правильному напрямку, щоб мати можливість здійснити процес полегшення у країні. Нам потрібно найкраща координація між різними гілками влади», – заявив Педро Санчес.

У Великій Британії сьогодні планують розпочати тестування вакцини від коронавірусу на людях. Дослідники поспішають, адже недуга сягнула свого піку в Королівстві. Більше 18 тисяч померлих та 133 тисячі інфікованих. Тамтешні лікарі попереджають, правила карантину наймовірніше зберігатимуть до кінця року.

«Доки ми не матимемо ефективної вакцини, вірогідність припинення  карантинних обмежень до кінця календарного року дуже низька. Вважаю, потрбіно ставитися до цього реалістично», – каже Кріс Вітті.

Водночас Сполучені Штати й досі зберігають лідерство за швидкістю поширення коронавірусу. Ось уже другу добу там гине більше 2 тисяч людей, інфіковані майже 850 тисяч, і навіть зафіксували перші випадки зараження у домашніх котів. Окремі Штати на статистику не зважають. У Джорджії, до прикладу хочуть відкрити спортзали та салони краси. Та навіть Дональд Трамп, який хотів би якнайшвидшого припинення карантину, каже – із цим варто почекати. «Я категорично не погоджуюсь з рішенням щодо відкриття певних закладів, це йде всупереч вказівкам для штату Джорджія від влади. Тут живуть чудові люди. Це занадто рано», – вважає Трамп.

Тим часом на близькому Сході коронавірус змусив релігійних лідерів вдатися до безпрецедентного кроку. Разом за одужання для усього світу в Єрусалимі помолилися представники усіх конфесій – і християн, і юдеїв, і мусульман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *