Кім Чен Ин опинився у серйозній небезпеці після операції – ЗМІ

США відстежують дані розвідки про те, що лідер КНДР Кім Чен Ин опинився у серйозній небезепеці після операції.

Про це із посиланням на джерело із посиланням на джерело в американському уряді повідомляє CNN.

Зазначається, що 15 квітня лідера Північної Кореї не було серед присутніх на святкуванні дня народження його дідуся – засновника КНДР Кім Ір Сена. А востаннє Кім Чен Ина бачили за чотири дні до того на засіданні уряду. 

Водночас, інше джерело підтвердило журналістам інфомацію про стурбованість станом здоров'я лідера КНДР, проте наголосило, що “ступінь серйозності загрози важко оцінити”.

За даними ж південнокорейської онлайн-газети Daily NK, Кім Чен Ин відновлюється на своїй віллі після операції, перенесеною 12 квітня через кардіоваскулярне захворювання. За даними видання, стан здоров'я лідера Північної Кореї нібито погіршився через “ожиріння, перевтому та паління”.

Журналісти додають: через те, що в Північній Кореї жорстко контролюють інформацію про лідера країни та членів його сім'ї, з'ясувати будь-що майже неможливо. Водночас, відсутність згадки про лідера країни у місцевих ЗМІ часто провокує чутки про стан його здоров'я.

Так у 2008 році через відсутність Кім Чен Іра на параді, присвяеному 60-річчю КНДР, з'явилися чутки про погіршення стану його здоров'я. Пізніше з'ясувалося, що в нього стався інсульт.

Відсутність Кім Чен Іра на параді, присвяченому 60-річчю Північної Кореї в 2008 році, супроводжувалося чутками про його хворобу. Пізніше з'ясувалося, що у нього стався інсульт, після якого він так і не зміг відновитися аж до смерті в 2011 році.

А Кім Чен Ин на понад місяць зник із поля зору у 2014 році, а потім повернувся із тростиною. Пізніше південнокорейська розвідка повідомила, що йому видалили кісту зі щиколотки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *