Голі торси і сталеві м'язи: в Каїрі відбувся незвичайний парад поліцейських

У Єгипті 15 жовтня в Новому Каїрі – районі, розташованому на околиці столиці Єгипту, майбутні поліцейські організували незвичайний парад. Випускники поліцейської академії проїхали топлес вулицями Нового Каїра, стоячи на дахах бронефургонов, автобусів, БТР і службових авто. Чоловіки оголили торси і надали шкірі сяйва і додаткової засмаги за допомогою кремів. Кожен з правоохоронців зайняв войовничу позу і продемонстрував м’язи.

У церемонії взяли участь близько півтори тисячі кадетів. Крім м’язистих фігур юнаки продемонстрували і спортивні навички. Майбутні поліцейські стрибали через палаючі кільця, виконували акробатичні трюки, демонстрували навички поводження зі зброєю та вміння штурмувати будівлі, пише Daily Star.

Почесним гостем заходу став президент Єгипту. Після урочистого огляду новобранці поліцейських структур склали присягу.

Відео з молодими поліцейськими транслювалося на одному з місцевих телеканалів, а також викликало бурхливу реакцію у користувачів соцмереж.

Одні назвали церемонію єгипетської версією прайду, зазначивши, що хода відстоює права ЛГБТ-спільноти і не має відношення до силовиків, але більшості парад сподобався. “Справжня мужність”, “Красиві фігури”, “Ось як повинні виглядати справжні поліцейські, без цієї вашої політкоректності”, – зазначали вони.

Нагадаємо, раніше сексуальні пожежники з Австралії випустили відвертий календар, аби зібрати гроші на благочинність. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *