"Доведеться пересмокчувати": спортивний коментатор Уткін вступив у Twitter-полеміку з пропагандистом Соловйовим

Відомий російський футбольний коментатор Василь Уткін в ефірі програми “Паноптикум” на телеканалі “Дождь” розкритикував роль держави у карантині, який запровадили через поширення коронавірусної інфекції, а потім жорстко поговорив з пропагандистом Володимиром Соловйовим.

“Питання тільки одне: держава, ти мені навіщо ось зараз, в даний момент? Я б, в принципі, сам вдома відсидівся б, напевно. Я відсиджувався і в інших ситуаціях. Але я, врешті-решт, багато років, уже десятиліть, все скидаю і скидаю тобі частку від своїх заробітків, якусь частину грошей ти у мене забираєш сама, і я ніколи їх не побачу. Я маю на увазі так званий Пенсійний фонд. і ніхто ніколи їх не побачить, це абсолютно очевидно. Це все заради чого? Щоб зараз потерли ріпу, нагадали мені про якихось кипчаків, і на цьому ми розійшлися, чи що? Тобто я зараз за свій рахунок, власне, сиджу вдома, сам себе замкнув, за квартиру плачу, всі податки і так далі. Це що? Те, заради чого я відстібав податки щомісяця років 30, чи що? Якось я дуже розчарований всім цим. Мені така держава не потрібна. Ні для чого “, – заявив Уткін.

Після цього, російський пропагандист Володимир Соловйов у коментарі телеканалу “Царьград” заявив, що Уткін – психічно хвора людина, слова якого не можуть дискредитувати російську державу.

“А, це той Василь Уткін, якому давно необхідна професійна психіатрична допомога? І ви хочете, щоб ми коментували те, що говорить ця глибоко хвора та нещасна людина? Та ви подивіться, як він виглядає. Йому потрібна допомога, він виглядає важко і глибоко хворим”, – заявив Соловйов.

Він підкреслив, що дискредитувати Уткін здатний тільки себе самого, і цього він уже домігся.

Уткін відповів Соловйову на своїй сторінці у соцмережі Twitter, там і продовжився діалог.

Уткін: “Я народився в СРСР, живу в Росії. Якщо я бачу, як мій уряд мене зраджує, я буду говорити йому що хочу і коли захочу.) І мені не цікава думка педерастичної мавпи Соловйова, яка втекла від російських негараздів в Італію, а італійську біду пересиджує в Росії”.

Соловйов: “Крикни голосно, щоб тебе всі у Києві почули”.

Уткін: “Дивись, будеш погано смоктати, змусять пересмокчувати”.

Нагадаємо, у Росії через карантин працівниця банку відігнала клієнтку без маски і кинула в неї гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *