Азербайджан звинуватив Вірменію у нічних обстрілах та порушенні перемир'я

Попри домовленості про гуманітарне перемир'я, Вірменія вночі вчинила обстріли околиць міста Джебраіл і взяті під контроль Азербайджану села Нагірного Карабаху.

Про це 18 жовтня повідомляє Міноборони Азербайджану.

У відомстві говорять про мінометний та артобстріл, однак зазначили, що під час атаки ніхто не постраждав.

“Не дивлячись на оголошення про припинення вогню з 00:00 18 жовтня в гуманітарних цілях, ВС Вірменії в черговий раз грубо порушили домовленість. Противник піддав протягом ночі мінометному і артилерійському обстрілу околиці міста Джебраіл, а також звільнені від окупації села, розташовані вздовж річки Аракс в цьому районі. Серед особового складу втрат немає. З боку наших підрозділів вжиті адекватні заходи. Війська здійснюють уздовж всієї лінії фронту відповідні заходи на значущих висотах і позиціях “, – йдеться в заяві.

Нагадаємо, у ніч проти неділі, 18 жовтня, Вірменія заявила про порушення Азербайжджаном угоди щодо тимчасового перемир'я в гуманітарних цілях вздовж контактної лінії у зоні конфлікту в Нагірному Карабаху. 

Зазначимо, що це вже друга спроба сторін конфлікту домовитися про перемир'я. Так, після перемовин у ніч проти 10 жовтня Баку та Єреван також домовилися про припинення вогню, однак, не дотрималися його.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *