Американська влада згадала про "акустичні атаки" на дипломатів: розслідування триває

Влада США продовжує розслідування “акустичних атак” на своїх дипломатів за кордоном.

Про це заявив держсекретар США Майкл Помпео на зустрічі зі ЗМІ, — пише ТАСС.

Раніше The New York Times повідомила, що, на думку ряду американських чиновників, адміністрація відмовляється належним чином розслідувати інциденти, в результаті яких, після якогось зовнішнього впливу у американських посадових осіб, які несуть службу за кордоном, в тому числі в Китаї та на Кубі, спостерігалися проблеми зі здоров'ям.

“Реальність така, що багато хто з тих фактів, які ви зараз виклали, неправдиві. Кожен день ми працюємо над забезпеченням того, щоб наші дипломати, куди б вони не були розподілені, були здорові, захищені та перебували в безпеці”, — зауважив Помпео.

“Ми виконали багато роботи, намагаючись встановити, як це все сталося. Ми продовжуємо намагатися точно визначити причини цього. Ми робимо все для забезпечення здоров'я і безпеки цих людей”, — зауважив держсекретар США.

Він додав, що адміністрація США прагне розібратися в те, що трапилося і “притягнути винних до відповідальності”, якщо вважатиме це за необхідне.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що в результаті якогось зовнішнього впливу — “акустичних атак”, в Гавані з листопада 2016 року постраждали понад 20 американських дипломатів.

Читайте також:

США евакуювали з Китаю дипломатів через “акустичні атаки”, які загрожують втратою слуху.
У Канаді не знайшли доказів “акустичних атак” на Кубі, але стурбовані дивними пошкодженнями мозку дипломатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *