У Харківській області попрощалися із експолоненим бойовиків "ДНР", військовим Кімом Дувановим

У середу, 21 жовтня, у місті Ізюм Харківської області попрощались з колишнім бранцем “ДНР”, ветераном бойових дій на Донбасі 48-річним Кімом Дувановим. Це один з восьми бійців, які в травні минулого року помилково заїхали на блокпост бойовиків. Кім у полоні провів вісім місяців. Додому повернувся під час великого обміну в грудні 2019 року. Минулого тижня серце Кіма не витримало.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тиха церемонія минула біля рідного будинку. Попрощатися з Кімом Дувановим приїхали родичі, побратими і ті, з ким він був у полоні.

Після повернення з полону Кім Дуванов трохи менше десяти місяців пробув удома. І майже весь цей час він лікувався і проходив реабілітацію. Полон сильно підірвав його здоров'я: впав зір, почалися проблеми із судинами головного мозку, майже постійно тисло і боліло в грудях. Через це Кім звільнився з армії.

Вихідними поїхав до Одеси в санаторій. В гості до нього приїхала дружина. Він зустрів її, але йому раптово стало зле. Кім сів на лавку і помер.

На цвинтарі з Кімом Дувановим прощалися з усіма військовими почестями.

В полоні бойовиків досі залишаються двоє військових, які тоді разом з Кімом Дувановим були в машині.

Нагадаємо, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова на зустрічі з політичним радником посольства США в Україні Девідом Геренбеком повідомила, що на території РФ і окупованого Криму незаконно утримують 112 громадян України, а в ОРДЛО – 235 українців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *