Розширення представництва України у ТКГ допоможе вдосконалити режим припинення вогню на Донбасі – Єрмак

Розширення та підвищення рівня представництва України у Тристоронній контактній групі (ТКГ) з урегулювання ситуації на Донбасі допоможе вдосконалити режим припинення вогню.

Про це заявив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак сьогодні, 12 травня, під час телефонної розмови з політичними радниками лідерів держав – учасниць Нормандського формату, передає пресслужба ОП.

“Сторони приділили окрему увагу питанням безпеки, досягнення режиму сталого й всеосяжного припинення вогню та доступу СММ ОБСЄ на непідконтрольні Україні території Донбасу”, – йдеться в повідомленні.

Також обговорили підготовку до майбутньої відеоконференції ТКГ, де Україна матиме суттєво розширене представництво, включно з віцепрем’єр-міністром – міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексієм Резніковим, заступниками міністрів та народними депутатами – головами профільних комітетів Верховної Ради.

«Вважаю, що розширення та підвищення рівня представництва у ТКГ допоможе вдосконалити режим припинення вогню. Саме тому вже на наступній відеоконференції ТКГ Україна буде представлена заступником міністра оборони», – наголосив Андрій Єрмак.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський затвердив новий склад української делегації на перемовинах ТКГ у Мінську.

Попереднє засідання ТКГ щодо Донбасу відбулося у форматі відеоконференції 22 квітня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *