Бойовики за час перемир’я укріпились і тепер починають випробовувати свої сили – військові

На приморській ділянці фронту бойовики стріляють з автоматів, закидають мінами й підствольними гранатами усе довкола, лише за минулий вечір вони випустили у бік лінії оборони понад два десятки гранат.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.16.45.

Військовому Міллеру 23 роки і це його друга ротація. Вчився на конструктора ракет, але покинув навчання і пішов на війну. ” Не витримав, хотів себе перевірити, хотілось себе спробувати. Соромно було, що хлопці знайомі воюють, а я вчусь в тилу, займаюсь справами, працюю”, – каже морський піхотинець Міллер.

На фронті позначають те, що не розірвалось, червоними стрічками. Або дорогу, якою можна безпечно йти – усе інше обабіч заміновано. Вибухонебезпечними предметами засіяна територія поблизу українських позицій. Напередодні ввечері бойовики з автоматичних станкових гранатометів обстріляли укріплення біля Водяного. “Дуже зухвало, міни щодня намагаються закинути, по дві-три касети нам вночі кидають”, – розповідає Міллер.

Проросійські найманці закидають до наших окопів міни ПОМ2 – дистанційно мінуючи територію довкола. Боєць Борман обережно вглядається у трубу розвідника. Відстані короткі і ворог дуже близько. “Звісно прапори вивішують і “ДНР” і російський з нашої позиції видно на одному флагшткові – два прапори, коли вип’ють”, – додає морський піхотинець Борман.

Кілька разів впродовж тижня над нашими позиціями пролітає ворожий безпілотник. Він високо і збити його не можливо. Боєць на позивний Гуф воює з 2014 року і бачив уже кілька десятків таких режимів тиші. “Практика минулих років – перемир’я вони використовують, щоб укріпитись. За два місяці перемир’я вони непогано укріпились, укріпили свої позиції, а перевіряють свої сили”, – переконує боєць.

За ворогом морпіхи поки що спостерігають. Усі мотивовані і більшість уже воює по кілька років, тому готові потерпіти, аби потім таки рушити уперед і відвоювати свою землю. А тоді вже на дембель. “Коли заберемо свої землі, тоді можна спокійно йти додому”, – переконує морський піхотинець.

Кореспондент Руслан Ярмолюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *