Бойовики "ДНР" вирішили повернути Донецьку колишню назву

Бойовики “ДНР” вирішили під час заходів, приурочених до свят, використовувати разом із назвою міста Донецьк стару радянську назву – Сталіне.

Відповідний “указ” підписав ватажок “ДНР” Денис Пушилін.

“Ухвалюю встановити символом міста Донецька найменування “місто Сталіне”, що використовується разом із найменуванням “місто Донецьк” під час проведення республіканських і міських заходів, приурочених до пам'ятних дат в історії “ДНР” і міста Донецька, пов'язаних із Великою Вітчизняний війною”, – йдеться в тексті указу.

Як зазначається, назва “Сталіне” буде використовуватися на 9 травня – День Перемоги, 22 червня – День пам'яті і скорботи, 8 вересня – День визволення Донбасу.

Місто отримало назву Сталіне 1924 року на честь Леніна. “Виконком вважає, що символом, що характеризує нашого великого вождя тов. Леніна – буде “Сталь” і вирішив назвати м. Юзівка – містом Сталіним”, – вказано у документі засідання Пленуму Юзівського Окрвиконкому від 8-го березня 1924 року.

Нагадаємо, раніше бойовики “ЛНР” вирішили перейменувати Луганськ на святкові дати. Поруч із назвою Луганськ використовуватиметься і радянська назва Ворошиловград.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *