В Токіо відкривається тематичний парк тільки для дорослих з порнозірками на рецепції

Тематичний парк “тільки для дорослих” відкрився в Токіо в районі Кабукчіо, місцевому “районі червоних ліхтарів”. При цьому в “сфері послуг” парку працюють актриси фільмів “тільки для дорослих”.

Про це повідомляє The Sun.

Тематичний парк був спроектований японським продюсером еротичних фільмів Soft on Demand (SOD) під назвою SOD Land, який і охрестив його “парком розваг для дорослих”.

Парк займає п'ять поверхів, причому в нижньому поверсі гостей обслуговуватимуть – тобто, подавати напої в барі, початківці і актриси фільмів для дорослих, які тільки “подають надії”.

На другому гостям обіцяні більш “гарячі” розваги, на кшталт еротичного масажу, на третьому клієнтів обслуговують імениті порнозірки.

Четвертий – це Silent Bar, де гості можуть спостерігати, як легендарні порнозірки змішують напої в бікіні, поки гості підглядають за ними в тиші.

Відкрито тільки для гостей віком 18 років і старше, кожен поверх оформлений в індивідуальному стилі. Квитки коштують 500 ієн або близько 5 доларів за 30 хвилин, і гості також повинні будуть заплатити за їжу і напої всередині.

В районі Кабукчіо вже існують кілька подібних барів, де гостей “розважають” порнозірки. Однак багатоповерховий комплекс побудовано вперше.

При цьому туристів – місцевих, так як для в'їзду Японія закрита – попереджають, що без заходів захисту не обійдеться: перед входом перевіряють температуру, а відвідувати дані еротичні поверхи доведеться в масці.

Нагадуємо, що Японія відкриє кордони для мандрівників у жовтні.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *