У Рівненській області планують розвивати екологічний внутрішній туризм

У Рівненській області готуються до відкриття туристичного сезону. Про це йдеться на офіційному сайті Рівненьскої обласної державної адміністрації. 

“Поширення коронавірусу внесло свої корективи в плани жителів нашої області. Разом з тим, переконана – карантин значно стимулює внутрішній туризм. Через те, що кордони ще якийсь час будуть закриті, ми готові запропонувати подорожуючим  достатньо цікаві атракції, що розташовані на території нашої області”, – зазначила керівниця управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк.

Крім того, в області втілюють проєкт “Медове коло”. Він передбачає популяризацію зеленого та активного туризму. Загалом до ініціативи долучилися обласна влада та місцеві громади, а також громадські організації, у тому числі й всеукраїнські. Спільні зусилля спрямували на створення привабливої території для туристів з місцями для відвідування, цікавою та комфортною інфраструктурою.

“Покладаємо великі надії на розвиток екологічного туризму в національних парках  – “Нобельський” та “Дермансько-Острозький”, проведення сплавів на байдарках чи каное, велозаїздів, реалізацію спільних із сусідами проєктів, зокрема Національного парку “Прип’ять-Стохід”. Унікальні експозиції, екологічна стежка, зони відпочинку з’явилися у Музеї лісу”, – йдеться у повідомленні. 

Для поціновувачів активного відпочинку та велолюбителів планують відкрити велопарк “Ремельський”. 

Нагадаємо, у Кам’янці-Подільському відкриють туристичний сезон онлайн. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *