ТСН покаже зимовий сезон спецпроєкту "Україна All Inclusive"

У 5-серійному циклі сюжетів журналісти ТСН відвідають цікаві, незвичні, проте, ще не дуже популярні серед туристів локації, де можна провести цьогорічні зимові канікули усією родиною.

Так, спеціальний кореспондент ТСН Мирослав Ганущак вирушить в українські села, де ніколи не почуєш української мови. Проте, там можна сповна насолодитись автентичним зимовим відпочинком: стрибнути у крижану гірську річку, попаритись у чанах, вирушити на термальні джерела, скуштувати крафтові сири та вина.

Тетяна Штан відкриє глядачам туристичну зимову Вінничину та вирушить у “місця сили”, де можна загадати новорічні бажання. Вона відвідає стародавній язичницький храм та монастир, у якому живе лише 5 ченців, невелику ферму із унікальною породою українських коней під назвою “Гуцулики” та поселиться в усамітненому “будиночку гобіта” із каміном, де з балкону можна спостерігати за дикими тваринами.

Людмила Бадалян дослідить Кам’янець-Подільський, де усім відому фортецю можна відкрити для себе зовсім з несподіваного боку: оглянути її з повітряної кулі, а також потрапити на театралізований “відьомський шабаш”. Окрім того, Кам’янець-Подільський може здивувати катанням на бронетранспортері каньйоном та загадковим рестораном без вивіски.

Марина Макущенко у своєму сюжеті покаже зимовий відпочинок біля моря із вражаючими краєвидами Миколаївщини, равликовою фермою та зимовим рафтингом. Марія Шевченко вирушить у похід Карпатами. Журналістка випробує гірські трим-маршрути різної складності – із ночівлею у мисливських будиночках у горах, приготуванням страв на вогнищі, фотосесією в автентичних костюмах, із конями та собачими упряжками. Окрім того, у сюжеті розкажуть, як підготуватись до гірської подорожі.

Дивіться спецпроєкт “Україна All Inclusive. Зима” з понеділка по п’ятницю о 19:30 в ефірі ТСН на телеканалі “1+1”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *