Перша незалежна криптодержава з'явиться 2022 року на плавучому острові в Тихому океані

Субсидований засновником PayPal Пітером Тилем проєкт коштує 50 млн. доларів. Він створюється в партнерстві з урядом Полінезії і підтримується рухом академіків, філантропів і інвесторів.

Про це повідомляє Daylymail.

У створенні острова беруть участь некомерційні організації Seasteading Institute і Blue Frontiers. Разом з інвест-компанією Тіля вони фінансують проєкт за допомогою благодійних внесків, зроблених за допомогою власних токенів – Vayron.

Перший острів буде складатися з 11 платформ. При бажанні, кожна з них зможе відшвартуватися від держави і вирушити в самостійне плавання. Частина будівель залишиться нежитловими, тому, з'явиться можливість пропонувати вільні приміщення в оренду компаніям під офіси.

Все разом буде являти собою незалежну державу, яка плаває в нейтральних водах.

Наталі Меццо-Гарсіа, політолог і дослідник проекту “Плавучий острів”, говорить:

“Жителі острова будуть вільні від геополітичних коливань і торгових проблем. Одного разу країна зможе прийняти біженців, вимушених залишити домівки через кліматичні зміни. Ми подивимося, як буде працювати перший острів, і в разі позитивного результату побудуємо інші”.

На штучному острові планується побудувати близько 300 будинків, причому, вони будуть оснащені найсучаснішою інфраструктурою – ресторани, магазини, офіси, лікарні, школи. Одним словом, життя остров'ян-мандрівників буде мало відрізнятися від звичного побуту тих, хто залишиться на Великій землі. Більш того, у них навіть з'явиться можливість займатися землеробством – дахи будинків будуть покриті ґрунтом, на яких цілком можна влаштувати “дачну” ділянку.

Острів буде споруджено поруч з Таїті, звідки він вирушить у нейтральні води. Жителі плавучої держави будуть незалежні від урядів будь-яких країн і будуть мати своє власне законодавство. В даний час над зведенням законів вже ведеться робота. Скоро буде готовий і проект Конституції.

Нагадуємо, що в Дубаї відкрився Музей майбутнього. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *