NASA зробило приголомшливий знімок суперцвітіння макових полів у Каліфорнії

У Каліфорнії (США) значна кількість опадів у березні і квітні породили появу полів апельсинових маків в ландшафті макового заповідника в долині Антилопи. NASA поділилася приголомшливим супутниковим зображенням вогняно-помаранчевих квітів, видимих з космосу.

Про це пише Science Times.

З початку року в січні і лютому 60 відсотків Каліфорнії потерпали через дуже  посушливу погоду і посуху.

“Дощі припинилися з Різдва”, – сказав Річард Мінніх, професор географії на факультеті наук про Землю в Каліфорнійському університеті.

Він додав, що це зима була холодною, що пригнічувало ріст рослин. Фахівець застерігав, що у разі подальшої відсутності дощів у Каліфорнії можуть настати  проблеми із рослинами та землею.

Однак штат Каліфорнія таки дочекався достатньої кількості опадів, які призвели до виникнення суперцвітіння. У Каліфорнійському заповіднику маків Долини Антилоп, розташованому в Ланкастері, в березні і квітні випало близько 27 см опадів, що майже на 10 см більше, ніж в середньому.

Завдяки дощу величезна кількість апельсинових маків заповнила долину так щільно, що супутник NASA зміг зробити зображення цвітіння польових квітів, коли він перебував на орбіті.

Нагадаємо, камені, залишені стародавніми марсіанськими річками, були виявлені NASA в деталях з використанням експерименту з візуалізації з високою роздільною здатністю (HiRISE). Через мільярди років після того, як вода текла марсіанською поверхнею востаннє, залишений ефект добре видно з орбіти. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *