Відомий британський боксер: вірю, що Чісора нокаутує Усика, якщо буде мотивований

Британський боксер Ділліан Вайт прокоментував майбутню дуель між співвітчизником Дереком Чісорою та українцем Олександром Усиком.

За словами Вайта, він не впевнений у тому, що Сашко досягне успіху в хевівейті (надважка вага). Що до протистояння з Чісорою, то тут фаворитом, на його думку, є саме Дерек.

Слова Вайта цитує BoxingNews24.

“Чісора сильний фізично. Є одна властивість, завдяки якій він небезпечний. Йому все одно, як все закінчиться – перемога, поразка чи нічия. Він програвав 9 разів, але все ще перебуває в топ-10 суперважкої ваги.

Я вірю, що з належною мотивацією Чісора нокаутує Усика. Я двічі бився з Дереком (обидва рази переміг, прим.). Утримувати його на безпечній дистанції – непросте завдання. Але ж ми з ним важимо однаково.

Я великий хлопець від природи, а Усик – ні. Олександр може похвалитися рухом і атлетизмом, але Чісора – простий хлопець, який влаштує рубку. Ми раз по раз бачили це в його боях. Поєдинки з Дереком не бувають легкими”, – сказав Вайт.

Зустріч Усика та Чісори повинна була відбутися 23 травня в Лондоні, проте її перенесли на літо через пандемію коронавірусу.

Наразі в активі Вайта 27 перемог (18 нокаутів) та одна поразка. В своєму останньому поєдинку він завдяки рішенню суддів переміг Маріуша Ваха (Польща).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *