В Інтернет "злили" календар догравання української Прем'єр-ліги: футбол може повернутися 30 травня

В Інтернеті з’явився план-календар з догравання сезону української Прем’єр-ліги (УПЛ) та Кубка України, розіграш яких призупинено від 17 березня через пандемію коронавірусної інфекції.

Згідно з ним, футбол може повернутися 30 травня. Завершити сезон планують 11 липня, а фінал Кубка України – провести 15 липня. Поновлення чемпіонату залежить від рішення уряду країни, карантин було подовжено до 11 травня.

А за інформацією Sport Arena, Українська асоціація футболу (УАФ) розглядає можливість старту нового сезону УПЛ-2020/21 в перші дні серпня.  Зазначається, що план був озвучений на відеоконференції з клубами у середу, 29 квітня. Така ідея викликала невдоволення клубів, серед яких “Десна” і “Динамо”.

ПЛАН-КАЛЕНДАР З ДОГРАВАННЯ УПЛ-2019/20

 В УПЛ після 23 турів лідирує “Шахтар”, залишилося зіграти 9 турів.

Нагадаємо, раніше УАФ заявила, що не розглядає іншого варіанту, як дограти сезон-2019/20.

Тим часом УЄФА попросив асоціації надати плани з догравання сезону до 25 травня. Як альтернативу в організації готові схвалити різні скорочені формати завершення сезону: у вигляді плейоф або міні-турнірів.

Якщо чемпіонат доведеться завершити дочасно, учасників єврокубків наступного сезону визначатимуть за спортивним принципом, тобто за положенням в турнірній таблиці за підсумками кількості зіграних матчів. Також в УЄФА пояснили, кого не допустять до єврокубків-2020/21.

Наразі дочасно завершено два футбольні чемпіонати: нідерландську Ередивізію без визначення чемпіона та французьку Лігу 1. Чемпіоном Франції сезону-2019/20 став ПСЖ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *