Уряд Італії спростував інформацію про поновлення тренувань футболістів

Міністр спорту Італії Вінченцо Спадафора спростував інформацію про те, що футбольні клуби в країні зможуть поновити тренування 4 травня.

За його словами, послаблення для командних видів спорту очікується 18 травня.

“Читаю багато всього дивного, але нічого не змінилося порівняно з тим, що я говорив раніше про футбол: тренування команд не поновляться до 18 травня, а рестарт чемпіонату поки не обговорюється.

Зараз потрібно подбати про інші спортивні місця – спортзали, танцювальні центри, басейни. Вони повинні відкритися якомога швидше”, – заявив Спадафора у Facebook.

Зазначимо, що від 4 травня в Італії можна буде проводити індивідуальні тренування, а з 18 – командні. Судячи з усього, деякі клуби просто планували відновити індивідуальні заняття із суворим дотриманням правил карантину.

Чемпіонат Італії було призупинено через пандемію коронавірусної інфекції від 10 березня. Після 26 турів із 38 у турнірній таблиці лідирує “Ювентус”, туринці випереджають “Лаціо” на 1 бал.

Нагадаємо, УЄФА попросив асоціації надати плани з догравання сезону до 25 травня. Як альтернативу в організації готові схвалити різні скорочені формати завершення сезону: у вигляді плейоф або міні-турнірів.

Якщо чемпіонат доведеться завершити дочасно, учасників єврокубків наступного сезону визначатимуть за спортивним принципом, тобто за положенням в турнірній таблиці за підсумками кількості зіграних матчів. Також в УЄФА пояснили, кого не допустять до єврокубків-2020/21.

Наразі дочасно завершено два футбольні чемпіонати: нідерландську Ередивізію без визначення чемпіона та французьку Лігу 1. Чемпіоном Франції сезону-2019/20 став ПСЖ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *