Українцю Хачеріді впаяли тривалу дискваліфікацію і штраф за скандал у матчі Чемпіонату Білорусі

Контрольно-дисциплінарний комітет Білоруської федерації футболу покарав захисника “Динамо-Брест” українця Євгена Хачеріді тривалою дискваліфікацією і грошовим стягненням.

За підсумками засідання Хачеріді дискваліфікований на 5 матчів і оштрафований на 50 базових величин (1350 рублів – приблизно 15000 гривень).

Українець покараний за статтями Ст.69-3, Ст.70-3, Ст.70-4, Ст.11 Дисциплінарного кодексу Асоціації “Білоруська федерація футболу” (КД АБФФ) через скандал в матчі 5-го туру Вищої ліги проти “Вітебська”.

Хачеріді отримав пряму червону картку за поштовх суперника. Він хотів вдарити суддю, а пізніше чекав на арбітрів біля підтрибунного приміщення і поводив себе агресивно.

В “Динамо-Брест” заявляли, що не будуть розривати з ним контракт, але, як стало відомо, можуть оштрафувати гравця.

ЗА ЩО ПОКАРАНИЙ ХАЧЕРІДІ

СТАТТЯ 69 – СЕРЙОЗНІ ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ГРИ

Пункт 3. Агресивна поведінка футболіста або офіційної особи клубу (команди) до, під час і після матчу, тобто використання надмірної сили чи жорстокості проти суперника без мети заволодіння м'ячем і іншої особи, яка не є офіційною особою матчу, в т. ч. умисний поштовх, удар, кидання предметів і м'ячів та інші випадки агресивної поведінки, яке карається вилученням, карається дискваліфікацією на 4 (чотири) матчі

СТАТТЯ 70 – СЕРЙОЗНІ ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ГРИ ПРОТИ ОФІЦІЙНИХ ОСІБ МАТЧУ

Пункт 3. Умисний поштовх, зроблений футболістом або офіційною особою клубу (команди), офіційної особи матчу до, під час і після матчу карається дискваліфікацією на 6 (шість) матчів і штрафом в розмірі від 10 до 50 базових величин.

Пункт 4. Спроба надання фізичного впливу на офіційну особу матчу до, під час і після матчу, зроблена футболістом або офіційною особою клубу, карається дискваліфікацією на строк від 3 (трьох) до 6 (шести) матчів і штрафом в розмірі від 20 до 70 базових величин.

СТАТТЯ 11 – ЗАСТОСУВАННЯ ДИСЦИПЛІНАРНОГО ПОКАРАННЯ ПІД ЧАС ПОВТОРНОСТІ І СУКУПНОСТІ ПОРУШЕНЬ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *