Україна та інші країни отримають від ФІФА по 500 тисяч доларів для підтримки роботи під час епідемії

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) надасть фінансову допомогу національним федераціям країн в період пандемії коронавірусної інфекції.

211 федерацій в цілому отримають близько 150 мільйонів доларів у найближчі дні. Кожен член міжнародної федерації, серед яких і Україна, – 500 тисяч доларів для підтримки своєї роботи під час карантину.

“Пандемія створила безпрецедентні проблеми для всього футбольного співтовариства, і, як світовий керівний органом, ФІФА зобов'язана підтримувати тих, хто стикається з гострими проблемами. Це починається з надання негайної фінансової допомоги нашим членським асоціаціям, багато з яких зазнають серйозних фінансових труднощів”, – йдеться у заяві ФІФА.

Спочатку фінансова допомога повинна була надійти національним федераціям в липні, але ФІФА ухвалила рішення виплатити кошти негайно.

Раніше повідомлялося, що УЄФА негайно виплатить клубам 70 мільйонів євро за участь гравців у матчах збірних.

Нагадаємо,  УЄФА попросив асоціації надати плани з догравання сезону до 27 травня. Як альтернативу в організації готові схвалити різні скорочені формати завершення сезону: у вигляді плейоф або міні-турнірів.

Якщо чемпіонат доведеться завершити дочасно, учасників єврокубків наступного сезону визначатимуть за спортивним принципом, тобто за положенням в турнірній таблиці за підсумками кількості зіграних матчів. 

Також в УЄФА пояснили, кого не допустять до єврокубків-2020/21.

Українська асоціація футболу (УАФ) заявила, що не розглядає іншого варіанту, як дограти сезон-2019/20. Тим часом в УПЛ вже створили календар рестарту, а також повідомили клубам, що вони матимуть мінімум два тижні на підготовку до поновлення поєдинків.

Матчі Чемпіонату України були призупинені від 17 березня. В УПЛ після 23 турів лідирує “Шахтар”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *