УЄФА привітав легенду "Динамо" Гусєва з днем народження, згадавши його розкішний гол "Манчестер Сіті"

Сьогодні, 25 квітня, колишній півзахисник київського “Динамо” і збірної України Олег Гусєв святкує свій 37-й день народження.

З цієї нагоди УЄФА привітав Гусєва зі святом, прикріпивши його гол у ворота “Манчестер Сіті” в 1/8 фіналу Ліги Європи-2010/11.Додамо, що той матч на стадіоні “Динамо” імені Валерія Лобановського закінчився перемогою підопічних Юрія Сьоміна – 2:0. На 25-й хвилині рахунок відкрив Андрій Шевченко, а на 77-й Гусєв подвоїв перевагу киян.

У поєдинку-відповіді в Англії “біло-сині” зазнали мінімальної поразки (0:1) та вийшли до чвертьфіналу Ліги Європи, де не зуміли подолати бар’єр у вигляді португальської “Браги” (1:1 вдома та 0:0 на виїзді).

Раніше повідомлялося, що легіонер “Динамо” висловив бажання зіграти в Лізі чемпіонів та оцінив шанси збірної України на Євро-2020.