"Шахтар" у божевільному матчі обіграв "Реал" у Лізі чемпіонів

Донецький “Шахтар” обіграв “Реал” у виїзному матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів з рахунком 3:2.

“Гірники” не знітилися перед грізним суперником у дебюті зустрічі. Більш того, на 14-й хвилині чемпіон України міг виходити вперед, але Марлос не реалізував вихід віч на віч із Тібо Куртуа.

Помилку капітана на 29-й хвилині виправив Тете. Бразилець вразив дальній кут воріт господарів після передачі Віктора Корнієнка, який протягнув м'яч до штрафної “Реала”.

Через чотири хвилини “Шахтар” забив другий гол. Куртуа відбив перед собою удар Тете, а Рафаель Варан у боротьбі з Дентіньо відправив сферу у свої ворота.

На 42-й хвилині рахунок і зовсім став розгромним. Тете викотив м'яч у центр штрафної “вершкових” на Манора Соломона, а той у третій раз пробив Куртуа.

На початку другого тайму господарям вдалося один м'яч відіграти. Лука Модрич завдав удар здалеку і поцілив у дев'ятку воріт Анатолія Трубіна.

Ще через п'ять хвилин “вершкові” забили другий м'яч. Марлоса обікрав Вінісіус Жуніор, який тільки з'явився на полі. Бразилець зблизився з воротами і вразив кут воріт Трубіна.

“Гірники” за цей час могли забивати двічі, але два супермоменти не реалізував Тете. Спочатку він метрів з 9 без перешкод пробив повз ворота, а потім не реалізував вихід віч на віч із Куртуа.

Наприкінці зустрічі Феде Вальверде забив третій м'яч у ворота гостей, але арбітр після перегляду відеоповтору гол відмінив через офсайд у Вінісіуса.

У підсумку, “Шахтар” таки зміг вистояти і заробити перші три очки.